Nintendo Destek Forumları Kapatılıyor Olabilir

Ne yazık ki Nintendo bir noktada destek forumlarını kapattığını ortaya koyuyor gibi görünüyor. Tüm iyi şeylerin en nihayetinde sona ermesi gerekiyor.

Nintendo, sonsuza dek varmış gibi görünen şirketlerden biri. Bunun dezavantajlarından biri, ürünlerin nihayetinde modası geçmiş hale gelmesi ve bu yılın başlarında 3DS ve 3DS XL için onarımları bitirmesi gibi, onları desteklemeyi bırakmasıdır. Reddit’teki bir gönderiye göre, Nintendo destek forumlarını temelli kapatıyor olabilir. Hizmet on yıldan fazla bir süredir devam ediyor ve şirket henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da, ilgili olabilecek bazı gelecek haberlerle ilgili olarak “en iyi üyelere” gönderilen bazı e-postalar olduğu iddia ediliyor.

Gönderinin kendisi, bir kullanıcıya forumları kapatma kararından bahseden, kullanıcıya “teşekkür” olarak ücretsiz bir indirme sunan uzun bir e-posta mesajı içerir. Mesaj, kararın nedeninin, oyuncuların “Nintendo ile kolayca iletişim kurmaları” için birçok başka yol olması olduğunu söyleyerek devam ediyor. Reddit, Nintendo’ya yabancı değil, bu yüzden bu gönderiden ne çıkarılacağını bilmek zor.

Bunun doğru olup olmadığını zaman gösterecek, ancak Japon devi, Nintendo ürünleri için çevrimiçi destek söz konusu olduğunda parlama eğiliminde. Bu aşamada, insanların yapabileceği tek şey resmi kelimeyi duymaktır ve forumlar kapanırsa, hayranların gelecekte yardım almanın başka yollarını araştırması veya Nintendo ailesiyle takılmak için yeni bir yer bulması gerekecektir.

Daha fazla içerik için tıkla!

Bizleri instagram üzerinden takip edebilirsiniz